Ispanų kalbos kursai

Ispanų kalbos kursai

Ispanų kalba

Informacija

Kursų trukmė:

40 ak. val.

Kalbų lygiai:

А1, А2, В1, В2, C1, C2

„Amber Language Centre“ žengia koja kojon su laiku ir vadovaujantis šiuolaikinėmis tendencijomis, organizuoja ispanų kalbos kursus. Neverta varžyti savo galimybių ir siekių.  Šiuolaikinis  komunikacijos  pasaulis  atveria  naujas galimybes , apie kurias  anksčiau galėjome tik  pasvajoti. Galime bendrauti su įvairių  tautų žmonėmis,  turime galimybę atverti naujus  horizontus.

Kai kurie mano, kad norint įveikti kalbos barjerą, tereikia mokėti anglų kalbą, na, gal dar švedų.  Iš tiesų, tai populiarios kalbos, tačiau nei viena neturėtų tapti pagrindiniu bendravimo įrankiu. Taigi,  neverta mokytis vieną arba kelias kalbas – reikia studijuoti daugybę kalbų. Tik tada bus panaikintos visos bendravimo kliūtys. Ispanų kalba yra viena iš paprasčiausių ir viena iš populiariausių.

Mokytis ispanų kalbos yra tikras malonumas. Šios kalbos melodingumas ir paprastumas žavi daugelį žmonių, kuriems taip pat yra įdomi ir vietinė ispanų kultūra. Apie 500 milijonų žmonių bendrauja šia kalba. Būtent šios priežastys vilioja lankyti kursus. „Amber Language Centre“ suteiks galimybę mokytis šios kalbos su kvalifikuotų specialistų pagalba. Naudojant  naujausias komunikacines metodikas, dėstytojai padės maksimaliai išlavinti kalbinius įgūdžius ir  įveikti visas bendravimo kliūtis.

Kursų kainos ir tvarkaraštis

Ispanų kalbos kursai grupėse nuo 5 žm.

220 €
Kursų kaina

Kursų grafikas: I-III arba II-IV 19:00 – 20:30 val.

Kalbos lygis Kurso trukmė
А0 (pradedantieji), A1 (pažengusieji) 40 ak. val.
Metodinė medžiaga 20 €

Registruotis į kursus

Individualūs ispanų kalbos kursai

22 €
už 1 ak. val.

Perkant 20 ak. val. ir daugiau, taikoma 5 % nuolaida!

 

Registruotis į kursus