Kursai įmonėms

Kursai įmonėms

Specializuoti kalbų kursai

Efektyvūs užsienio kalbų kursai „Amber Language Centre“ – Jūsų įmonės darbuotojams. Mūsų užduotis yra išmokyti specialistus, kurie dirba įtemptu grafiku, kalbėti, rašyti ir skaityti užsienio kalba, mokantis jiems patogiu laiku. Užsienio kalbos kursai įmonėms yra ne tik būdas greitai įgyti reikiamų žinių, bet ir galimybė surasti aktualių problemų sprendimus, taip pat tai yra puikus pretekstas naujomis idėjomis suvienyti kolektyvą ir padidinti darbuotojų lojalumą įmonei.

Kursuose lavinsite savo srities dalykines ir verslo žinias užsienio kalba. Jūsų įmonei pritaikysime labiausiai tinkantį mokymosi modelį. Tikimės, kad kvalifikuoti mokytojai pakeis Jūsų nuomonę apie užsienio kalbos mokymąsi, sukurdami maksimaliai neformalią aplinką, naudodami įdomią mokymosi medžiagą, kuri yra pritaikyta atsižvelgiant į įmonių poreikius.

Gerai užsienio kalbą mokantys darbuotojai – neišmatuojama nauda Jūsų įmonei. Darbuotojai tinkamai išmokę užsienio kalbą, pagerina savo darbo rezultatus ir jų kokybę, tampa pranašesni už Jūsų konkurentus. Turėti  kvalifikuotą  darbuotoją savo įmonėje – tai reiškia žengti koja kojon su laiku.

Ar Jūsų įmonės darbuotojai pasiruošę priimti užsienio kalbos mokymosi iššūkį?